Forum Gildii Champions Of Molten

Jebacz!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-11-30 22:00:46

Podwykonawca
Administrator
Dołączył: 2015-11-16
Liczba postów: 6
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Grupa Raidowa I

Pierwsza grupa raidowa gildii Champions Of Molten czyli chluba naszej gildii. W ich zadaniu leży progress oraz pokazywanie graczom z mniejszym doświadczeniem jak grają prawdziwi Czempioni Żywiołów!


Podstawowy skład


-Podwykonawca (Guild Master, Pan żywiołów i wieczny healer)
-Kaukau (ex Crabby ex Krioturbacja Prawa ręka mistrza żywiołów)
-Bjoerk (Najlepszy z najlepszych druidów feral dosłownie KOT z niego Drugi oficer naszej potężnej gildii!)
-Repidal (Cicha woda i jeden z Crusaderów z krwi i kości, nieoceniony paladyn który wytankuje nawet w healu)
-Gorwar (Tzw Gorid kolejny Cruseader, dla niektórych homoseksualista lecz dla nas pełen heteroseksualnego wigoru ORK)
-Gegx(hunter, niezbędny hunter kajtuje jak trzeba i o to chodzi!)
-Skarucz (ta dobry tank ta i zna taktyki i ta ma wielkie doświadczenie, niezastąpiony!)
-Acidoholic (Destro loczka, kobieta Crabbiego stawia spoko szafy i kreci naprawde niezły dps od kiedy ma ten medalion z Valiony)
-Orsted (Mag który wyczaruje świetne cyferki, Addy na Nefarianie nie sprostaja duetowi Gegx i Orsted niezbędni!
-Azot (mimo iż jest z nami od niedawna wykazał sie swoim skillem grania Priestem i wywalczył sobie stałe miejsce w grupie, Social man!)


Gracze Zapasowi


-Barteks (Przyjaciel który niestety ma braki w czasie choć jeśli znajdzie chwile robi niezły rozpierdol i ogarnia jak żaden inny hunter!
-Cmilson (Sprzęt nigdy nie świadczy o graczu a Cmilson to wieloletni kompan któremu nawet Pan Żywiołów może w 100% zaufać)


Hail Molten! Chwała Żywiołom!

Offline

#2 2015-12-01 12:04:23

Bjoerk
Użytkownik
Dołączył: 2015-11-18
Liczba postów: 6
AndroidOpera 32.0.1953.96473

Odp: Grupa Raidowa I

Chwała! Dobry, adekwatny do sytuacji opis. 10/10   [dblpt]applause[dblpt]

Offline

#3 2015-12-02 13:14:56

Barteks
Użytkownik
Dołączył: 2015-11-17
Liczba postów: 4
WindowsOpera 32.0.1948.44

Odp: Grupa Raidowa I

Podwykonawca napisał/a:

-Barteks (Przyjaciel który niestety ma braki w czasie choć jeśli znajdzie chwile robi niezły rozpierdol i ogarnia jak żaden inny hunter!

"Weź Bartek idź druidem" [dblpt]D

Offline

#4 2015-12-02 15:35:29

Orsted
Użytkownik
Dołączył: 2015-12-02
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Grupa Raidowa I

Wszystko fajnie i ok ale jeżeli chcecie zostać z taka ilością osób w gildii jaka jest teraz a i tak penie będą problemy z niezadowoleniem ludzi z poza tej 10 i pisze to z własnego doświadczenia (jak ktoś grał na Sunwellu i może kojarzy gildie z hordy Dragons of Doom to powinien wiedzieć jak ona skończyła) więc jak macie w planach rozrost gildii bez radiów 25 to to nie przejdzie taka stała 10 ;/ (jak ktoś ma pytania odnośnie problemów z jakimi ja sie spotkałem bedac jedna z osób prowadzącą ta gildie to pisać)

Offline

#5 2015-12-02 22:26:23

Bjoerk
Użytkownik
Dołączył: 2015-11-18
Liczba postów: 6
Windows 7Opera 33.0.1990.115

Odp: Grupa Raidowa I

Ja bardzo chętnie posłucham co masz do powiedzenia w tym temacie Orsted, jak nie tutaj to złapię Cię jakoś w Azeroth.

Ta 10 która jest teraz jest raczej świeżo uformowana, jak ludzie się ubiorą, taktyki będą śpiewać obudzeni o 2.53 nad ranem to pewnie będą migrować do kilku grup raidowych, jako po prostu Raid Liderzy. Rozmowa wtedy wejdzie na wyższy poziom bo w gildii będzie potrzeba osób które to wszystko ogarną ;D Ostatnio rzeczywiście sporo osób dołączyło, fajnie byłoby gdybyśmy mieli dobry zespół, trzon gildii, który da radę poprowadzić inne nasze grupy do boju.

Ostatnio edytowany przez Bjoerk (2015-12-02 22:31:02)

Offline

#6 2015-12-03 16:37:09

Orsted
Użytkownik
Dołączył: 2015-12-02
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Grupa Raidowa I

W DoD-ach na Sunwellu jak byłem w oficerach (pal tank jako main) to main problemem było to ze mieliśmy ponad 2 grupy mocne jak chodziliśmy na Ulduar (plus te 2 były trzonem na raidach 25). Reszcie gildii nie podobało się to że nie mieli szans pójść się nauczyć w praktyce (my do nich o tym ze sami powinni dojść co i jak [jak by mieli problemy to z chęcią byśmy im pomogli] ale wiecie jak to jest każdy chce iść na łatwiznę i mieć coś bez dokładania się) więc dla mnie są 3 wyjścia:
1> nie przyjmować więcej osób bo po co se robić problemy
2> przyjmować osoby po wcześniejszym wypytaniu taktyk na np 2 losowe bosy z jakiegokolwiek bosa (albo były maja achi ale po prostu miały pecha i nic nie zgarniały jak np ja [dblpt]P)
3> zrobić wymienność pomiędzy 2 grupami na jakiś okres początkowy tzn np 6/7 osób z 1 i bierzemy 3/4 z 2 grupy na dany tydzień (a te 3/4 z 1 idzie do 2 grupy na dany tydzień pomóc reszcie grupy 2 zrobić ile się da) bo lepiej potem mieć 3 /4 stale w miarę ogarniające i wiedzące jak to się je osoby niż się denerwować porównaniami do grupy 1 progresyjnej (a takie na pewno będą)
A i ostatnie moje zastrzeżenia w 2 grupie musi się znajdować jakiś oficer co będzie pilnował jakiego takiego porządku bo jak by dochodziło do kłótni to potem będzie ciężko rozstrzygnąć co i jak (zajmowałem się tym w DoD-ach niemal codziennie czymś wiec wiem o czym mówię) a głupie by było by potem osoby takie robiły nam złą opinie.
PS sory za moje wypociny i jak ktoś ma to gdzieś wcale nie musi tego czytać!!

Offline

#7 2015-12-04 16:01:05

Bjoerk
Użytkownik
Dołączył: 2015-11-18
Liczba postów: 6
Windows 7Opera 33.0.1990.115

Odp: Grupa Raidowa I

Reszcie gildii nie podobało się to że nie mieli szans pójść się nauczyć w praktyce

Może właśnie to było problemem u was? Wydaje mi się, że u nas nie ma ( na razie ) takiego parcia że " ja jestem w 1 grupie to chodzę tylko z 1 grupą a 2 mam gdzieś", chodzi mi o zachowanie tego typu.
Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja u nas, w każdym razie mi też wydaje się logiczne jak wspomniałeś aby ludzie się wymieniali, może być ciągle albo do momentu kiedy grupa poradzi sobie sama. Na razie trzeba ją stworzyć, a niektórzy jeszcze ubierają się na HC dungi.

Dobrze, że masz takie doświadczenie, pomoże nam to uniknąć takich problemów ;D

Offline

#8 2015-12-04 22:42:03

Crabby
Administrator
Dołączył: 2015-11-16
Liczba postów: 11
WindowsChrome 47.0.2526.73

Odp: Grupa Raidowa I

Rekrutacja zamknieta pierwszy problem z głowy.
A co do drugiej grupy to jak narazie jej nie widzie bo nikt z nowych nie interesuje sie zbyt raidem i jak narazie na raid testowy zapisala sie jedna osoba...
Jeśli tak dalej pojdzie to poprostu damy sobie na luz i zostaniemy przy stałym składzie +- jeden tank i heal oraz 2-3 dps na wymiany jak wlasnie mowiles.

Offline

#9 2015-12-06 00:31:05

Podwykonawca
Administrator
Dołączył: 2015-11-16
Liczba postów: 6
Windows 7Chrome 47.0.2526.73

Odp: Grupa Raidowa I

Był ból dupy o brak miejsc, po zaoferowaniu rozwoju olewka, nie planujemy aż takiego rozrostu więc komu się nie będzie podobało krzyż na drogę nie będę zły a my i tak i tak będziemy raidować [dblpt]) Jak sytuacja będzie bardziej klarowna wtedy utworzy się tą grupę narazie temat zamknięta i do ponownego rozpatrzenia w przyszłosci a z takim entuzjazmem dalekiej przyszłosci [dblpt]D


Hail Molten! Chwała Żywiołom!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
madtrainer - skillowce - wczesnoszkolnilesniewo - paranormalne - hubal